Gizlilik Bildirimi

www.sfenkskitap.com ve www.felibuskitap.com, Altunizade Mah. Genç Sok. No:29/B adresinde yerleşik Berkman Padar Yayın Grubu Tic. Ltd. Şti‘ne ait online kitap satışı siteleridir.

www.sfenkskitap.com ve www.felibuskitap.com, üyeleri tarafından internet sitesi üzerinden elektronik ortamda doldurulan kişisel bilgileri (ad, soyad, e-posta adresi, telefon numarası ve posta adresi) saklamakta ve sözleşmelerle belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Bu bilgiler, yapılacak kampanyalarla ilgili duyuruların kendilerine ulaştırılabilmesi için veya doğrudan pazarlama amacıyla Berkman Padar Yayın Grubu Tic. Ltd. Şti. tarafından kullanılabilir.

Siteden gönderilen duyuruların kendilerine ulaşmasını istemeyen kullanıcılar, istedikleri zaman bu taleplerini www.sfenkskitap.com ve www.felibuskitap.com‘a ileterek gönderimleri durdurabilir, yeni bilgilerini iletmek suretiyle farklı adreslerine duyurularının gönderilmesini talep edebilirler.

Resmi kurumlar tarafından, kanuni ve yasal sebeplerle yapılan resmi bilgi taleplerinin karşılanmasının hukuki olarak zorunlu olduğu durumlarda kullanıcılara ait kişisel bilgiler resmi kurum ve kuruluşlarla paylaşılabilir.

Sitenin devredilmesi, satılması veya birleşmesi ile oluşacak şirket değişimi durumunda sitede toplanan tüm bilgiler yeni şirkete devredilebilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, güvenliğiniz nedeniyle kesinlikle kaydedilmemektedir. Ödeme bilgileri iyzico.com sitesinin güvenli ödeme sayfası aracılığıyla ilgili bankaya gönderilmektedir.

Gizlilik politikasında kısmen ya da tamamen değişiklikler olabilir bu değişiklikler site üzerinde anında düzeltilecektir.